Zespół

Zbroja Adwokaci

Patryk Zbroja

Adwokat

Patryk Zbroja jest założycielem kancelarii Zbroja Adwokaci. Specjalizuje się w pomocy prawnej dla branży gospodarki morskiej i przemysłu jachtowego.

Anita Sienkiewicz - Zbroja

Anita Sienkiewicz – Zbroja

Adwokat

Anita Sienkiewicz-Zbroja z kancelarią Zbroja Adwokaci współpracuje od 2010 r., gdzie zajmuje się przede wszystkim obsługą podmiotów polskich i zagranicznych.

Marcin Sokołowski

Marcin Sokołowski

Radca prawny

Marcin Sokołowski do kancelarii Zbroja Adwokaci dołączył w 2020 r. Zajmuje się głównie dochodzeniem roszczeń od banków z tytułu umów kredytowych w walucie CHF oraz ubezpieczeniami i sprawami z zakresu prawa podatkowego.

Bartosz Sierkowski

Adwokat

Bartosz Sierkowski jest w kancelarii Zbroja Adwokaci od początku 2022 r. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie spółek, a także w sprawach z zakresu prawa własności intelektualnej.

Małgorzata Fułczyńska-Ostapowicz

Adwokat

Małgorzata Fułczyńska-Ostapowicz związana jest z kancelarią Zbroja Adwokaci od 2022 r. Zajmuje się głównie obsługą podmiotów polskich i zagranicznych, w tym tworzeniem spółek, ich przekształcaniem oraz bieżącą działalnością.

Małgorzata Wojtysiak

Adwokat

Małgorzata Wojtysiak współpracuje z kancelarią Zbroja Adwokaci od końca 2021 r. i jest adwokatem w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. Zajmuje się obsługą podmiotów z branży gospodarki morskiej i przemysłu jachtowego oraz sprawami karnymi gospodarczymi.

Sandra Murawska

Radca prawny

Sandra Murawska współpracuje z Kancelarią od 2021 r. Radca prawny Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Zajmuje się dochodzeniem roszczeń od banków z tytułu umów kredytowych powiązanych z walutą CHF.

Katarzyna Lendzionowska

Adwokat

Katarzyna Lendzionowska dołączyła do Zbroja Adwokaci w 2023 r. Zajmuje się prawem karnym, w tym karnym gospodarczym oraz postępowaniami przed organami i sądami administracyjnymi.

Jakub Rodziewicz

Aplikant radcowski

Jakub Rodziewicz jest aplikantem radcowskim w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. W kancelarii Zbroja Adwokaci od 2022 r., odpowiedzialny za rejestrację jachtów i bieżącą obsługę przedsiębiorców oraz klientów dochodzących roszczeń z kredytów frankowych.

Maciej Janicki

Doradca podatkowy

Maciej Janicki współpracuje z kancelarią Zbroja Adwokaci od 2022 r. Jest doradcą podatkowym i
aplikantem radcowskim w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Wspiera klientów
kancelarii Zbroja Adwokaci w kwestiach podatkowych, w szczególności związanych z branżą
jachtową.

Kinga Fabisiak

Kinga Fabisiak

Adwokat

Kinga Fabisiak jest w zespole kancelarii Zbroja Adwokaci od 2020 r., aktualnie jako adwokat. Specjalizuje się w odszkodowaniach i zadośćuczynieniach. Zajmuje się także bieżącą obsługą przedsiębiorców.

Karolina Grygorcewicz

Karolina Grygorcewicz

Adwokat

Karolina Grygorcewicz związana jest z kancelarią Zbroja Adwokaci od 2016 r. Zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa pracy.

Justyna Witkowska

Justyna Witkowska

Adwokat

Justyna Witkowska jest w zespole kancelarii Zbroja Adwokaci od 2016 r. Specjalizuje się w w zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych oraz zajmuje obsługą przedsiębiorców.

Monika Machalska

Monika Machalska

Radca prawny

Monika Machalska jest radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie, w zespole kancelarii od 2011 roku. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych.