Zespół

Zbroja Adwokaci
Patryk Zbroja

Patryk Zbroja

Adwokat

Patryk Zbroja jest założycielem kancelarii Zbroja Adwokaci. Posiada 20-letnią praktykę w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Specjalizuje się w pomocy prawnej dla branży gospodarki morskiej i przemysłu jachtowego.

Anita Sienkiewicz - Zbroja

Anita Sienkiewicz – Zbroja

Adwokat

Anita Sienkiewicz-Zbroja z kancelarią Zbroja Adwokaci współpracuje od 2010 r., gdzie zajmuje się przede wszystkim obsługą podmiotów polskich i zagranicznych.

Karolina Grygorcewicz

Karolina Grygorcewicz

Adwokat

Karolina Grygorcewicz związana z kancelarią Zbroja Adwokaci od 2016 r. Obsługuje firmy z branży gospodarki morskiej, w tym przemysłu stoczniowego.

Justyna Witkowska

Justyna Witkowska

Aplikantka adwokacka

Justyna Witkowska w zespole kancelarii Zbroja Adwokaci od 2016 r. Aplikantka ostatniego roku aplikacji adwokackiej. Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców, w tym w zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych.

Marcin Sokołowski

Marcin Sokołowski

aplikant radcowski

Marcin Sokołowski do kancelarii Zbroja Adwokaci dołączył w 2020 r., gdzie zajmuje się głównie dochodzeniem roszczeń od banków z tytułu umów kredytowych w walucie CHF, ubezpieczeniami i sprawami z zakresu prawa podatkowego.

Kinga Fabisiak

Kinga Fabisiak

Aplikantka adwokacka

Kinga Fabisiak w zespole kancelarii Zbroja Adwokaci od 2020 r. Aplikantka drugiego roku aplikacji adwokackiej. Specjalizuje się w odszkodowaniach i zadośćuczynieniach, zajmuje się także bieżącą obsługą klientów korporacyjnych.

Tomasz Wiśniewski

Tomasz Wiśniewski

Asystent adwokata

Tomasz Wiśniewski z kancelarią Zbroja Adwokaci związany od początku 2019 r. jako asystent adwokata Patryka Zbroi. Specjalizacje zawodowe odnajduje w prawie morskim oraz w szeroko rozumianej gospodarce morskiej.

Konrad Piórkowski

Konrad Piórkowski

Asystent adwokata

Konrad Piórkowski jest związany z Kancelarią Adwokacką Zbroja Adwokaci od 2019, początkowo jako praktykant. Obecnie pełni funkcję asystenta prawnego adwokata Patryka Zbroi i zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa morskiego.

Monika Machalska

Monika Machalska

Adwokat współpracujący

Monika Machalska jest adwokatem w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej, w której odbywała także aplikację adwokacką. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.